המעטפת שלנו

ייעוץ רפואי

הידע הרפואי הרחב של מכון דורות מבוסס על ניסיון של שנים והתמודדות עם מגוון בעיות בתחום הפריון והגינקולוגיה וקשר הדוק ורציף עם רופאים מהשורה הראשונה בתחום מכל רחבי הארץ.

היועצים במכון, הוכשרו לתת מענה בכל קשת בעיות הפוריות. הם בקיאים בכל הידע הטכני והרפואי, בסוגי הבדיקות והטיפולים שניתנים כמענה לבעיה הרלוונטית.
הידע המקצועי שרכשו בקפידה, מאפשר להם להעניק מענה מהיר ומדויק ולחסוך עוגמת נפש מבני הזוג ועיכובים מיותרים בדרך אל הטיפול הנכון והמתאים.

לעיתים אפילו הרופאים עומדים פעורי פה לנוכח הידע המקיף וההתמצאות הרחבה של צוות המכון בתחום הפוריות.

טיפול תרופתי

הפריה חוץ גפית IVF

הזרעה IUI

אורולגיה

הריון בסיכון

חולי/ות סרטן

IVF

שימור פוריות

גנטיקה

אנדרולוגיה

סיוע כלכלי

טיפולי הפוריות הם טיפולים יקרים הכרוכים בהוצאות גבוהות במיוחד ומהווים נטל כלכלי כבד. במכון דורות נמצאים שם תמיד ומעניקים סיוע ותמיכה לזקוקים לכך, כי כסף לא צריך למנוע מאף אדם את הזכות לחבק ילד משלו.

התרומות שמכון דורות מגייס לאורך השנה מתורגמות לטיפולים חיוניים להצלחת התהליך עבור הזוגות ומאפשרות להם לא לאבד את התקווה ולהמשיך להאמין לאורך כל הדרך.

 

הכוונה הלכתית

בנושא מורכב כמו פוריות, מעבר לידע הלכתי מקיף והבנה מלאה בתחום, יש צורך ברגישות ופסיקה פרקטית הלוקחת בחשבון את המצב האישי והסיטואציה הספציפית ומעניקה את הפתרון האפשרי הטוב ביותר במסגרת ההלכה.


רבני מכון דורות לומדים את החומר הרפואי לעומק, ויודעים כיצד לפסוק בצורה הנכונה ביותר עבור בני הזוג, בהתחשב במנהגי אבותיהם ובמכלול המשתנים בכל תיק רפואי.

תמיכה רגשית

תהליך הטיפול וההתמודדות עם בעיות פוריות עלול להיות ארוך, קשה ומורכב. לילות ללא שינה, טיפולים כואבים ועוד, מעמיסים על הגוף והנפש. מערך היועצות המנוסות של מכון דורות עומד לרשות הזוגות עם אוזן קשבת, מילה טובה והרבה אהבה.

לילות ללא שינה ושיחות קטועות מבכי הם עניין שבשגרה עבור הצוות של מכון דורות, ברגישות ובמקצועיות הם מעניקים מענה, גב חזק ותחושת ביטחון לפונים ולפונות, כי באמונה חזקה אפשר לצלוח גם את הדרך הארוכה והמפותלת ביותר.

הניסיון וההיכרות עם כל כך הרבה מקרים מסוגים שונים מאפשר לצוות מכון דורות לתת את המענה והחיזוק הטוב ביותר לזוגות.

שימור פוריות

ישנם סיטואציות רבות ומורכבות הדורשות להזדקק להליך רפואי זה, מכון דורות מעניק ייעוץ, הכוונה וליווי לכל אורך ההליך הן מהפן ההלכתי והן מהפן הרפואי מקצועי הכולל פיקוח צמוד בתוך בית החולים.

רווקות מאוחרת ונסיבות חיים מורכבות, גורמות לנשים רבות להרהר על עתידן בשלב מסוים בחיים ולהביא אותן לבחור בשימור פוריות.
מחלות אונקולוגיות שונות שעלולות לפגוע בפוריות, גם הן מאלצות נשים רבות לבחירה בהליך שימור פוריות. כך או כך מכון דורות מעניק מענה מלא עבור תחום זה.

בהליך רפואי מיוחד המתקיים במרכזים הרפואיים המובילים עם טובי אנשי המקצוע, יחד עם צוות מכון דורות שמלווים, מסייעים ומכוונים על כל צעד ושעל. מתבצע שימור הפוריות, מתוך ביטחון ורוגע נפשי מלא עבור המטופלות בידיעה שהן נמצאות בידיים טובות ומנוסות.
ההליך כולו זוכה למעטפת השגחה ופיקוח הלכתי של מכון דורות במעבדות, אחרי כל מבחנה מתבצע מעקב קפדני כדי למנוע בעיות ייחוס ותקלות אחרות.

השגחה ופיקוח

הרצון להביא חיים לעולם בעידן המודרני, בד בבד עם הרצון והמחוייבות לגישת ההלכה – דורש פיקוח הדוק.
כדי שתהליך ההפרייה המורכב ייעשה ללא תקלות, יש צורך לוודא שאין טעות או בלבול בחומרים הביולוגיים, בין זוג זה או אחר.


מלבד הפן ההלכתי כל זוג רוצה שהילד שלו אכן יהיה שלו, מקרים כאלה ואחרים של ערבוב ובלבול מבחנות, כבר עוררו סערה ציבורית והחדירו חשש בלב זוגות שנדרשים להליך הפרייה.
זו הסיבה שמערך המשגיחות של מכון דורות, נמצא בתוך מעבדות ההפריה, מפקח על המבחנות ומוודא שהעובר המופרה חוזר לאמו ולא נוצר בלבול ובעיות הלכתיות של ייחוס חלילה. הצוות מסייע לבני הזוג ביצירת המשכיות מתוך רוגע נפשי מוחלט בידיעה שהתהליך כולו מפוקח ומושגח בצורה הרמטית.

רוצה לדבר איתנו? להתייעצות

מכון דורות מעניק את כל המעטפת למאותגרי פריון, הכוונה הלכתית, ייעוץ רפואי, סיוע כלכלי, ליווי רגשי, השגחה ופיקוח במעבדות ובבתי החולים.
פרטים אישיים
במה נוכל לעזור לך?

להזמנת פיקוח

מכון ״דורות״ מעניק את השירות ומסייע לבני הזוג ביצירת המשכיות מתוך רוגע נפשי מוחלט בידיעה שהתהליך כולו יתבצע כרצונם.
פרטים אישיים
פרטים רפואיים
ההשגחה